top of page

Gül Çanta®

0008
TL575,00
Stokta Var
1
Ürün detayları

06-15 Mayıs tarihleri arasında Ankara dışında olacağım için, bu tarihler arasında verilen siparişler 16 Mayıs'tan itibaren sevk edilecektir.

İniş alanından tepeye paraşütünüzü güvenle ve kolayca taşıyın. İpleriniz karışmasın, kolonlarınız dolaşmasın... Tandem kanatlar için de yeterince geniş ve kullanımı kolaydır.

PRATİK KULLANIM

İniş alanından tepeye tekrar tekrar çıkışlarda kanatlarını gül yapıp taşıyan pilotlar bilir: İpler karışır, kolonlar dolaşır, kanat hırpalanır. Gül Çanta® ile artık kanadınızı güvenle taşıyın. Pratik, kullanışlı, hafif... XC Pilotları, pencere açılışını beklerken kanadınızın güneş altında kavrulmasına izin vermeyin.

ÖZELLİKLER:

Çevrede 60 cm yükseklikte hafif, su itici, ince ve sağlam kumaş. Tabanda 148cm çapında sağlam ve yine hafif, yarı su geçirmez kumaş. Taşıma kulplarının yanısıra klipsli perlon kapatma kuşağı ile omuzda taşıyabilme. Perlon ip köprüsü sayesinde iplerin karışmasına, büzgülü kolon cebi sayesinde kolonların karışmasına son! İsim etiket cebi. Kendi içinde paketlenebilme. Tamamı sadece 430 gram ! 1,03 Metreküp hacimle Dünya'daki en geniş hacimli tek bohça.

Siparişleriniz üç iş günü içerisinde sevk edilir. Sipariş ve sorularınız için whatsapp, messenger vs mesaj göndermeyiniz. Sorularınız için hafta içi Pazartesi-Cuma mesai saatleri içerisinde (08:30-18:30) telefonla arayınız.

Daha sonra almak üzere kaydedin
bottom of page