top of page

Para-Kundak®

0001
TL700,00
Stokta Var
1
Ürün detayları

Paraşütünüz bebeğiniz gibiyse ona bir bebek gibi davranmalısınız... Paraşütünüzü kundaklayın ve güvenle paketleyin.

SAĞLIKLI ve ÇABUK KATLAMA

Hücre ağızlarının deforme olmaması ve kırılmaması için paraşütünüzün hücre-hücre katlanması gerektiğini hepimiz biliriz. Ancak, iniş sonrası bir an önce tekrar tepeye çıkabilmek adına acele eder, titiz davranmaktan kaçınırız. Para-kundak paraşüt kundağı, tek başınıza yardım almadan ve çok çok kısa sürede paraşütünüzü hücre-hücre katlamanıza olanak verir. Böylece her iniş sonrasında paraşütünüzü dakikalar içerisinde güvenle katlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Hafif, su itici özellikte ince ve sağlam kumaş (Yırtılma 4,5kg/m2; kopma atkı yönünde 49kg., çözgü yönünde 70kg. Tübitak kumaş kopma test raporu için tıklayınız: ). Paraşütün hava alabilmesi için ağ doku. Kaliteli, ayrılabilir, boydan boya mont fermuarı. Fermuar boyunca kanadın fermuara sıkışmasını engellemek üzere koruyucu. Kolon cebi ve her iki uçta da büzgü bulunur.

Siparişleriniz üç iş günü içerisinde sevk edilir. Sipariş ve sorularınız için whatsapp, messenger vs mesaj göndermeyiniz. Sorularınız için hafta içi Pazartesi-Cuma mesai saatleri içerisinde (08:30-18:30) telefonla arayınız.

Daha sonra almak üzere kaydedin
bottom of page