top of page

Aksesuarlar

Yamaç paraşütüne ilişkin çeşitli aksesuarların başında tasarımı kendime ait olan Gül Çanta® ve Para-Kundak® gelmektedir. 2010 yılında üretimine başladığım bu aksesuarların zaman içerisinde hem yarışmacı pilotların hem de keyif uçucularının ortaklaşa kullanabileceği sağlam ve benzerleri arasında en işlevsel hale gelmesi sonucunda 2012 yılında Türk Patent Enstütüsü'nden patentini alıp isim tescillerini yaptırdım.

Diğer aksesuarlar ise trapez (stirr-up; relax bar), windsock (rüzgar tulumu), navlaka, kanat kuşağı, kolon torbası, kanat torbası, GoPro kamera için kanat montaj pedi, streamer, GPS için bacak bağı, paramotor pal kılıfı olarak sıralanabilir.

 

Tüm aksesuarların üretimini bizzat kendim büyük bir titizlikle yapmaktayım.

Aksesuarları, ürün bedellerini ilgili sayfada belirtilmiş olan IBAN numarasına EFT geçerek ödemeniz mümkün. Alıcı kargo adresini herhangi bir yanlışlığa sebebiyet verilmemesi için SMS kısa mesajla göndermeniz önerilir. Saat 16:30'a kadar verilen ve ödemesi yapılan siparişlertakip eden ilk iş günü ARAS KARGO ile alıcı ödemeli olarak gönderilir.  (Cuma verilen siparişler Pazartesi sevk edilir)

 

Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için ilgili ürüne tılayınız:

Gül Çanta®

Para-Kundak®

Rüzgar Tulumu (Windsock)

Rüzgar Tulumu Mekanizması

Trapez (Foot Stirrup)

Varyo / GPS Bacak Bağı

Paramotor Pal Kılıfı

Streamer

Kanat Kuşağı

Kolon Torbası

Kanat Torbası

Navlaka

GoPro İçin Mıknatıslı Kanat Pedi

Kask Kılıfı

 

bottom of page